Til forsiden



Forsiden

Historikk
Klær
Ta kontakt

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Sammenlagt resultatliste

Overnatting
Juniorstipend
Rekrutt og juniortreff
HM rekruttbil
Gjestebok

Startlister - Hekkmester'n 2011, Bilcross - 23.07.2011

< Løpsoversikt

Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Kristian Røvik   NMK Molde   Vw Boble   Røvik Racing  
201   Joakim Bævrevoll   NMK Nord-Gudbrandsdal   vw   KB  
203   Lise Marie Sandmo   NMK Drammen        
222   Gaute Høiseth   NMK Melhus   Vw   Høiseth MotorSport  
223   Jørgen Høiseth   NMK Melhus   vw   Høiseth Motorsport  
245   Steffen Krogstad   NMK Melhus   Skoda   Kgk Racing  

Klasse: Rekrutt
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
300   Joakim Flateng   NMK Nord-Gudbrandsdal   fiat     
310   madly elise teistklubb   NMK Molde   vw rekrutt boble,     
333   Kristoffer Olderløkken   NMK Nord-Gudbrandsdal   Bolkeboks   Statoil Vågå  
390   Fredrik Tålesen   NMK Hamar   vw til Bjørn   TANGEN`s  
396   henrik brunes   NMK Hamar   chevrolet   TANGEN`s  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Terje Solberg   NMK Støren   vw   TS motor  
2   Ole Johan Smerud   NMK Hadeland   vw   .  
3   Odd Jarle Aarhaug   NMK Støren   vw     
4   Arnt Helge Solberg   NMK Støren   vw   Team Bangan  
5   Håvar Anders Losen   NMK Melhus   vw   .  
6   odd magnus myklebust   nafmotorsport ålesund   skoda     
7   Mads Kleppen   NMK Molde   vw   Naas racing  
8   Knut Edvin Lindsø   NMK Nord-Gudbrandsdal   Toyota     
9   Mats Lysen   KNA Solør   vw   Solberg MSE  
10   Håvard Viken   NMK Molde   VW     
11   Arild Olderløkken   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW   Statoil Vågå  
13   Morten Flateng   NMK Nord-Gudbrandsdal   vw     
14   Per Kristian Rustad   NMK Rena   vw   Betong Øst  
15   Tom Erling Nårstad   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW     
16   Kjell Askeland   NMK Bergen   VW     
17   Stian Rambraut   NMK Melhus   VW     
18   Øyvind Wekre   NMK Melhus      Gammelelva rasarlag  
19   Svein Hagen   NMK Molde   VW     
21   Øyvind Bakkebø   NMK Støren   vw   Bakkebø Motorsport  
25   Rune Bævrevoll   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW   Bævrevoll Racing  
26   Ola Hustad   NMK Molde   VW   Team Hustad  
29   Odd Harald Hansen   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW     
31   Jonny Roaldsøy   NMK Molde   vw     
32   Vidar Røvik Aure   NMK Molde   VW   Røvik Racing  
33   Helge Øihaugen   NMK Sør-Gudbrandsdal      LIGAN  
34   Halvard Bergan   NMK Nore og Uvdal   VW     
35   Kjetil Johnsen   NMK Melhus   vw   vw power  
36   Bjørn Andresen   Naf Motrsport Hamar   Porsche 911T   TANGEN`s  
37   Frank Jevne   NMK Ringsaker   NSU   HE-BI  
40   Arill Kjelshus   NMK Nord-Gudbrandsdal   vw   AK  
41   øystein olsen   NMK Elverum   vw     
42   Hege Hustad   NMK Molde   VW   Team Hustad  
43   Frank Hamar   NMK Molde   toyota     
47   Geir Sigmund Fossum   NMK Støren   vw   Team Bangan  
50   Kjell Bævrevoll   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW   KB-RACE  
51   Kjetil Solli   NMK Elverum   VW   GH&B Racingteam  
58   Ola Solberg   NMK Melhus   vw 2.8   TS motor  
66   John Christian Schevik   NMK Molde   VW   Schevik racing  
68   Espen Hagen   NMK Ringsaker   Skoda   HE-BI  
69   Kenneth Knutsen   NMK Hamar   VW   Tangen`s  
71   Kjell Morten Snøan   -   Skoda   Snøan  
90   Geir Atle Tålesen   Naf Motorsport Hamar   Drit VW   TANGEN`s  
96   Roger Tangen   amcar brumunddal   chevrolet   TANGEN`s  
400   Lene Røvik   NMK Molde   Vw   Røvik Racing  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.
Frank Jensen Transport
Evenås Motorterminalen AS
Kristoffersen Bil AS
Maskin & Asfalt AS
Tømrerfirma Arild Solberg
Cylinder- og motorservice AS
Polaris Nordmøre
Bygger'n Midttømme
Bakkebø Stål