Til forsiden



Forsiden

Historikk
Klær
Ta kontakt

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Sammenlagt resultatliste

Overnatting
Juniorstipend
Rekrutt og juniortreff
HM rekruttbil
Gjestebok

Resultater: Hekkmester'n 2011, Bilcross - 23.07.2011

< Løpsoversikt

Klasse: Junior
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
1 222  Gaute Høiseth  NMK Melhus  Vw       
2 245  Steffen Krogstad  NMK Melhus  Skoda       
3 203  Lise Marie Sandmo  NMK Drammen         
4 223  Jørgen Høiseth  NMK Melhus  vw       
5 201  Joakim Bævrevoll  NMK Nord-Gudbrandsdal  vw       
6 200  Kristian Røvik  NMK Molde  Vw Boble       

Klasse: Åpen
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
1 26  Ola Hustad  NMK Molde  VW       
2 41  øystein olsen  NMK Elverum  vw       
3 51  Kjetil Solli  NMK Elverum  VW       
4 19  Svein Hagen  NMK Molde  VW       
5 40  Arill Kjelshus  NMK Nord-Gudbrandsdal  vw       
6 66  John Christian Schevik  NMK Molde  VW       
7 25  Rune Bævrevoll  NMK Nord-Gudbrandsdal  VW       
8 Ole Johan Smerud  NMK Hadeland  vw       
9 32  Vidar Røvik Aure  NMK Molde  VW       
10 Mats Lysen  KNA Solør  vw       
11 10  Håvard Viken  NMK Molde  VW       
12 Knut Edvin Lindsø  NMK Nord-Gudbrandsdal  Toyota       
13 15  Tom Erling Nårstad  NMK Nord-Gudbrandsdal  VW       
14 Mads Kleppen  NMK Molde  vw       
15 37  Frank Jevne  NMK Ringsaker  NSU       
16 43  Frank Hamar  NMK Molde  toyota       
17 400  Lene Røvik  NMK Molde  Vw       
18 47  Geir Sigmund Fossum  NMK Støren  vw       
19 31  Jonny Roaldsøy  NMK Molde  vw       
19 34  Halvard Bergan  NMK Nore og Uvdal  VW       
21 Håvar Anders Losen  NMK Melhus  vw       
22 42  Hege Hustad  NMK Molde  VW       
23 36  Bjørn Andresen  Naf Motrsport Hamar  Porsche 911T       
24 29  Odd Harald Hansen  NMK Nord-Gudbrandsdal  VW       
25 58  Ola Solberg  NMK Melhus  vw 2.8       
26 Terje Solberg  NMK Støren  vw       
27 17  Stian Rambraut  NMK Melhus  VW       
28 71  Kjell Morten Snøan  Skoda       
29 35  Kjetil Johnsen  NMK Melhus  vw       
30 odd magnus myklebust  nafmotorsport ålesund  skoda       
31 14  Per Kristian Rustad  NMK Rena  vw       
32 11  Arild Olderløkken  NMK Nord-Gudbrandsdal  VW       
32 16  Kjell Askeland  NMK Bergen  VW       
32 96  Roger Tangen  amcar brumunddal  chevrolet       
35 Odd Jarle Aarhaug  NMK Støren  vw       
36 21  Øyvind Bakkebø  NMK Støren  vw       
36 69  Kenneth Knutsen  NMK Hamar  VW       
36 90  Geir Atle Tålesen  Naf Motorsport Hamar  Drit VW       
39 Arnt Helge Solberg  NMK Støren  vw       
40 13  Morten Flateng  NMK Nord-Gudbrandsdal  vw       
40 18  Øyvind Wekre  NMK Melhus         
40 33  Helge Øihaugen  NMK Sør-Gudbrandsdal         
40 50  Kjell Bævrevoll  NMK Nord-Gudbrandsdal  VW       
40 68  Espen Hagen  NMK Ringsaker  Skoda       

Klasse: Damer
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: RCN u. 2,4
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: RCN o. 2,4
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.
Frank Jensen Transport
Evenås Motorterminalen AS
Kristoffersen Bil AS
Maskin & Asfalt AS
Tømrerfirma Arild Solberg
Cylinder- og motorservice AS
Polaris Nordmøre
Bygger'n Midttømme
Bakkebø Stål