Til forsiden



Forsiden

Historikk
Klær
Ta kontakt

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Sammenlagt resultatliste

Overnatting
Juniorstipend
Rekrutt og juniortreff
HM rekruttbil
Gjestebok

Resultater: Hekkmester'n 2010, Bilcross - 24.07.2010

< Løpsoversikt

Klasse: Junior
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
1 215  Per Kristian Rustad  NMK Rena  vw  10  10  10  30 
2 222  Gaute Høiseth  NMK Melhus  Vw  12 
3 202  Aleksander Oddløkken  Kna Solør Motorsport  VW  19 

Klasse: Åpen
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
1 18  Terje Solberg  NMK Melhus  vw TS MOTOR  10  22 
2 Ole Johan. Smerud.  NMK Hadeland  vw  10  10  27 
3 30  oddjarle aarhaug  NMK Støren  vw  10  10  27 
4 28  Arnt helge Solberg  NMK Støren  vw  10  10  10  30 
5 Håvar Losen  NMK Melhus  VW  10  10  27 
6 16  ASGEIR TARALDSEN  NMK Melhus  NSU  10  10  10  30 
7 70  Jon Olav Snøan   NMK Støren    10  10  25 
8 34  Kjetil Solli  NMK Elverum  VW  10  10  25 
9 10  Svein Ola Losen  NMK Melhus  VW  10  24 
10 71  Kjell Morten Snøan  NMK Støren  Skoda  10  10  25 
11 Stian Rambraut  NMK Melhus  VW  10  20 
12 69  Kenneth Knutsen  NMK Hamar  VW  10  18 
13 20  Odd Harald Hansen  NMK Nord-Gudbrandsdal  vw  19 
14 56  Morten Bakkebø  NMK Støren  Vw  17 
15 22  Ola Solberg  NMK Melhus  vw boble  19 
16 27  Ole Ivar Vermundsdammen  Kna Solør Motorsport  VW  19 
17 40  tom nårstad  NMK Nord-Gudbrandsdal  vw  17 
18 24  Mikal Skotte  NMK Nord-Gudbrandsdal  Vw  15 
19 Mads Kleppen  NMK Molde  vw  15 
20 23  Espen Linnerud  NMK Hamar  Skoda  17 
21 145  Per olav Storre  NMK Hamar  Vw  17 
22 11  Svein Hagen  NMK Molde  VW  10  13 
23 25  Geir Ove Fløan  NAF-Trøndelag  Toyota  13 
24 26  Helge Øihaugen  NMK Sør-Gudbrandsdal  Vw 1300  12 
25 Mats Lysen  KNA Solør Motorsport  Vw  10 
26 50  kjell bævrevoll  NMK Nord-Gudbrandsdal  VW  10 
27 73  Arill Kjelshus  NMK Nord-Gudbrandsdal  VW 
28 90  Geir Atle Tålesen  NAF Motorsport HAMAR  VW 
29 12  Kennth Fossmo   NMK Støren   
30 HANS KJETIL MOEN  NMK Nord-Gudbrandsdal  VW 
31 36  Bjørn Andresen  NAF Motorsport Hamar  VW 
31 96  Roger Tangen  ac/bc brumunddal  vw 
33 98  Arild Olderløkken  NMK Nord-Gudbrandsdal  VW 
34 72  Daniel Hyttebakk  NMK Støren  Skoda 
35 Knut Ove Børseth  NMK Melhus  VW 
35 Ola Hustad  NMK Molde  VW 
35 35  Arve Sætereng  NMK Melhus  VW 
35 83  stian nordstad  NMK Verdal/Levanger  vw 

Klasse: Damer
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: RCN u. 2,4
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: RCN o. 2,4
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.
Frank Jensen Transport
Evenås Motorterminalen AS
Kristoffersen Bil AS
Maskin & Asfalt AS
Tømrerfirma Arild Solberg
Cylinder- og motorservice AS
Polaris Nordmøre
Bygger'n Midttømme
Bakkebø Stål